Wild Dogs Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

poročilo 2.11.2008 operacija "otom fall"

Go down

poročilo 2.11.2008 operacija "otom fall" Empty poročilo 2.11.2008 operacija "otom fall"

Objavlja  sedo88 Pon Nov 03, 2008 3:08 pm

Lep pozdrav.
Fajt je bil zelo lepo izpeljan in vse pohvale arčerju ter ekipi, ki so bili prav tako pomembni da je vsa stvar uspela.
Iz strani wilddogs smo se pridružili pobje iz sekcij ljubljana, zasavje ter murska sobota torej vsega skupaj 12 nadebududnežov.
Fantje in dekle so me izbrali za povelnika, čeprav sem vedel da to ne pomeni nič dobrega sem nalogo sprejel. Pod komando sem prejel več ekip, ki so že imele porazdeljene naloge. To so bili naši wilddogs-i (ahz), gad-i, ris-i ter ekip swat, ki je bila HQ ekipa.
Naloge so bile najti sestreljena pilota z deli letala, katera nam je uspela samo polovično ker so zajeli enega od pilotov.
Kot prioriteto smo si postavili uničenje JS (jamming station) da bi pridobili komunikacijo za katero se je izkazalo da je zelooo priporočljiva in nepogrešljiva.
Z surovo silo enote gad in ob pomoči Swat enote, ki so motili sovražnike na vrhu hriba so gad uničili AA bazo, s katero smo si pridobili možnosti air-strikov.
Ekipa wilddogs ali »airborn« v tistem trenutku so jih z zavezanimi očmi odvrgli na neznano lokacijo. Njihova naloga je bila uničenje JS.
Tu pa je bila recon team RIS, kateri so iskali padalca in dele letala. Našli so enega letalca ter tretino letala.
S skupnimi močmi smo istočasno uničili JS ter bazo katero smo posljed uporabljali za respond.
Naslednja naloga ki nam je vzela največ časa je bila naloga z mostom, ki smo ga morali prečkati ter zavarovati. Prva napaka ki sem jo nardil pri tej nalogi je bila da sem uporabil vozilo dvakrat. Prvikrat so nam ga »raztrelili« in smo morali počakati 15 minut da smo vozilo popravili.
V tej situaciji bi že morali prvič vsi poriniti naprej in potem uporabiti vozilo za zaščito.
Ko smo naposled komaj porinili čez most smo si razdelili naloge.
Ekipa gad, ris ter swat so poskerbeli za vseljivce na čistini.
Ekipa wilddogs so imeli nalogo da zavzamejo nasprotnikovo bazo.
A jim sprva ni uspelo, ker so bili dobro vkopani.
Moja druga napaka je bila da bi moral prvo postaviti ekipo gad da zavarujejo most ter okolico, saj so nazadnje prišli kitajci, ki sem jim komaj ušel.
Ekipo wilddogs bi moral poslati da napadejo njihovo bazo iz strani, ekipi swat in ris pa napad ob reki.
Kitajci ki so imeli »svoj most« tako da jim je uspelo priti nam za hrbet. Kitajci pa nebi bili kitjci če nebi izdali nekoga. Tako da so nam izdali nekatere informacije. Ponudili so nam tudi pomoč pri napadu na bazo, katero smo sprejeli a smo bili sklepni da ne smejo biti za nami ampak jih moramo imeti na muhi, da se nebi slučajno premislili.
Ugrabiti bi morali tudi znanstvenico (smoky) a tega nismo vedeli in se je ta mirno sprehajala mimo nas. Ironično.
Zmankalo nam je časa za opravitev vseh nalog.
Arčer je oznanil konec, kar je pomenilo pivo, golaž ter pivo.
Kot povelnik modrih bi morda moral biti bolj informiran.
Bilo je odlično, a naslednje jaz povelnik ne, ker mi stvr ne leži, raje koga lepo pogledam skozi merek hahah

Še enkrat pohvale iz strani društva WILDDOGS

LP, cap. SEDO
sedo88
sedo88

Število prispevkov : 326
Age : 35
Location : Šmartno pri litiji
Registration date : 23/11/2007

http://www.litija.in/?q=2767193578&content=folk&action=viewuser&

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu