Wild Dogs Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

oprema - PRODAM

+3
TheGorch
MedoAHZ
FeUš
7 posters

Go down

oprema - PRODAM Empty oprema - PRODAM

Objavlja  Gost Ned Avg 17, 2008 4:59 pm

se prav:

- taktični jopič UTG črn + čutara + dodatni tok za pištol
- Cybergun TAURUS 24/7 NBB (Co2)
- Brondi cb postaja + slušalke

prodam zaradi zaključka kariere v Air Soft-u

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty Re: oprema - PRODAM

Objavlja  FeUš Ned Avg 17, 2008 10:00 pm

pa dej ne bit tak no... upam da ne mislš resno no.
FeUš
FeUš

Število prispevkov : 37
Age : 30
Location : Ljubljana
Registration date : 26/05/2008

Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty Re: oprema - PRODAM

Objavlja  MedoAHZ Pon Avg 18, 2008 8:29 pm

koha moj mnenje. za rad tega ti ni treba opremo prodat. do naslednga fajta se boš pomiri pa ne ga jebat nauš za rad enga nesporazum use prodau.lp medo ahz Sad
MedoAHZ
MedoAHZ

Število prispevkov : 75
Registration date : 19/03/2008

Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty Re: oprema - PRODAM

Objavlja  FeUš Pon Avg 18, 2008 10:04 pm

ej klele se pa strinjam z medotom...
dej premisl se pa klele lepo napiš da ne prodaš, pa boš vidu če boš prodav ti bo čez kkšne 14 dni sigurn žou tko da...

lp
FeUš
FeUš

Število prispevkov : 37
Age : 30
Location : Ljubljana
Registration date : 26/05/2008

Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty Re: oprema - PRODAM

Objavlja  Gost Pon Avg 18, 2008 10:57 pm

am zamisl si kok hitr lohka rataš KRIPL zarad enga k ma IQ na nivoju Saluna u Zagorju (pač medo eni se ne zavedajo kaj in kok hitr se lohka kej zgodi, po mojem novem mnejnju med te sodi tudi Gorč) !!!!

Čeprov prav da ne hod ke

P.S. za 1x bom raj doma za compam špilu streljačine !

LP

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty Re: oprema - PRODAM

Objavlja  FeUš Pon Avg 18, 2008 11:17 pm

dej premisl no...
ukin to ponudbo pa počaki kkšn tedn doma pol pa boš vidu kaj boš

ps:poleg tega je gorč čist uredu, pa tut jošt ni napačn. Pač vidu je enga pa se usrv pa strelu use povsod. Sigurno ni blo zanalašč. Pa tut ti maš prov.
FeUš
FeUš

Število prispevkov : 37
Age : 30
Location : Ljubljana
Registration date : 26/05/2008

Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty Re: oprema - PRODAM

Objavlja  TheGorch Tor Avg 19, 2008 1:26 am

koha, hvala za pozitiven komentar. moj IQ nima nč veze s tem kar se je nardil možn de so bl brihtn, možn de nisi. Dejstvo je sledeče: Kuglce letijo full hitr (360 fps) in veš, de je možnost de te kej zadane je velika...to je tud point igre.
Men je zafukal vn zob. Če bi se kej sekiru velik, bi si fuknu gor masko pa bi zadevo rešu. Mi je vseen, pa tega nism naredu. Če tebe osebno kak del tvojega telesa skrbi, poskrbi de bo ta del ustrezno zaščiten. Namorš prčakovat de se ti nau nč nardil, če tega naboš naredu. Tvoj sovražnik te bo vidu in te bo ustrelu. Prou je de pomirkaš, če se pa ne da se pa pač ne da. Če tega nisi sposobn razumet, pol nisi na mestu da koga obtužuješ za nizki nivo IQ-ja

Glupo si reagiru in nisi pokazu ene višje stopnje razvitosti. upam de se zavedaš tega. Žou mi je, de boš zdej prodau opremo kr se ti je pač neki nepričakovanga nardil.

DEJSTVO JE PA TUD DE NOBEN NAU DOČAKU SOJENJA, KO SE BO SPRAVU MENE TOŽIT ZARD NEČESA, KAR MU JE POVZROČILA KUGLCA IZ MOJE PUŠKE. tuki sm js stvar vzeu osebno, zato sm tud začeu pizdit zraven. če mi maš pa kej za povedat, mi pa povej u faco, ne pa po forumu pluvat po men!!! JASNO?!?!?

Hvala za razumevanje!
TheGorch
TheGorch

Število prispevkov : 55
Age : 39
Location : ZAGURJE MATKURBA
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty Re: oprema - PRODAM

Objavlja  Gost Tor Avg 19, 2008 5:38 am

1.am mogoče sm mal premal napisu - tebe nism štev v CLUB Salun airsoftarjev
2.ne mislm razpravlat tuki na forumu ker s tem škodujem društvu (mogoče tudi sebi)
3.sodišče si pru umenu ti gorč ti jA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4.po tvojem post-u bi se res mal zamislu kajti ...eh bv sej se bomo še kej vidl da ti dokažm da ti leva in desna strn ne funkcionerata skladno ena z drugo!!!

ajd LP

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty na kratko

Objavlja  sedo88 Tor Avg 19, 2008 3:04 pm

stvar je takšna da je treba paziti en na drugega.
gdor želi nabijat po drugih naj gre igrat paintball.
Airsoft je šport, ki simulira vojaške konflikte.
res je da v pravem oboroženem konfliktu je cilj ostati živ in opraviti naloga in za to ne boš gledal ali ga boš ciljal v noge ali v glavo če bo streljal nate.
Zato obstajajo zaščite katere so obvezne (očala) in priporočene (maska, ščitniki za zobe, kolena, čelade).
sem čisto za da se strelja tudi v glavo če je to potrebno ali pa igralec ne čuti ali ne priznava.
tekom tedna bodo izdan pravilnik (osnutek je na našem forumu) katerega bo podpisal tudi precednik.
Obstajajo tudi pravila o fpsjih in seveda glede od terena.
razlike so v terenih in poligonih.
požarškov plac spada pod poligon in tam z več kot 350-370fpsji nimaš kaj delati tam.
poškodbe so v vsakem športu in to vzameš že v zakup ko se odločiš v ta šport.
Seveda je bilo samo vprašanje časa gdaj se bo zgodilo in se je.
verjetno se bomo vsi strinjali da pravila morajo biti pa čeprav slaba.
tudi sam sem jih dobil po glavi pribljižno celo vrečo kuglic.
ampak sem dvignil roko in se malo zamislil kje sem naredil napako, tako da sem popravil svojo igro in potem sem bil jaz tisti ji je sejal po glavah.
strel v glavo je čisto realen, če nasprotnika zadaneš z enim ali največ tremi BB-ji (brst). seveda pa ne bom dolgotvezil.
Koha ima vso pravico odnehati, če on tako misli da bo s tem naredil nekaj pozitivnega zase. Če bo pač to konec, moram dodati da mi je velikokrat osivel kak las ampak mi je vedno pomagal in tisto z lasmi je bil pač davek. Imel je svoj pogled na igro (COD viewe) ima smisel za taktiko ampak je brezupen primer v vlogi podrejenega in izvrševanja ukazov ali poslušnosti.
vsak človek ima svoje prednosti in slabosti.
počutim se kot da bi pisal osmrtnico lol
sedo88
sedo88

Število prispevkov : 326
Age : 35
Location : Šmartno pri litiji
Registration date : 23/11/2007

http://www.litija.in/?q=2767193578&content=folk&action=viewuser&

Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty Re: oprema - PRODAM

Objavlja  Pentiuman Tor Avg 19, 2008 7:38 pm

Koha

Cel cas od nedelje in tudi v nedeljo sm se obnašal vljudno in v skladu z bontonom, do vseh, vključno s tabo. Ti bil pripravljen razložit kok sm te vidu, kje sm stal, se ti celo TAKOJ na mestu opravičil, k sm te zadel u glavo. Mentem ko si se ti sam pizdu in svoje trajbal.

Ti me pa za cel cas nepotrebno žališ in zdej mi ze pocas preseda, k me sploh ne poznas, pa me neki predalčkaš in verbalno napadaš. V lajfu sm do zdej poslovno in z odnosi do drugih ljudi zelo veliko dosegel, nimam šovražnikov, kljub temu v kakšnem poslu sm. Sm tut starejši do tebe in če se jst spoštljivo obnašam do tebe SE BOŠ TUT TI DO MENE. Ne hodim v Saluna, nikol nism in nimam IQja na nivoju le tega. Mislem da si mi dolžan opravičilo, za tvoje nepotrebne izpade in žaljenje.

K se ti ne da dopovedat popolnoma NČ, čolvk mal se zamisl nad sabo, na kakšnem nivoju IQja se ti obnašaš.

Pentiuman

Število prispevkov : 6
Registration date : 08/08/2008

Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty zaključek

Objavlja  sedo88 Tor Avg 19, 2008 8:44 pm

nihče se ne bo nikomur opravičeval.
kar se tiče IQ pravijo da pametnejši odneha.
lahko si tudi janšev sin, pa boš igral po pravilih in po nekem kodeksu (govorim nasplošno)
kar se tiče strelov v glavo se jih izigibamo.
Gorč apeliram nate kot starešino da bi moral biti vzgled drugim in nasplošno novim igralcem razložiti in pokazati kako lepa je lahko ta igra. (ne pa dajati navodil naj se strelja v glavo)
Kot sem že dejal je airsoft simulacija pravih konfliktov in neka simulacija pravih vojakov t.i. weekend woriers.
potrebna bodo točna pravila pravila in ureditev.

gorč ko boš pripravljen govorit me pokliči.
sedo88
sedo88

Število prispevkov : 326
Age : 35
Location : Šmartno pri litiji
Registration date : 23/11/2007

http://www.litija.in/?q=2767193578&content=folk&action=viewuser&

Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty Re: oprema - PRODAM

Objavlja  T|To-OF Tor Avg 19, 2008 9:21 pm

matr ste zoprni!!!! čprou me spet Smile ni blo zravn sm slišu kako in kaj pač Koha bo nehu! ka zdej te bo pa puslušu pa te obogu k 3 leta str utrok fotra oprema - PRODAM 906696 oprema - PRODAM 906696 z streli u glavo je pa tko tist k men ne prizanese zakaj bi biu jzt mehkužen do nega!!!! oprema - PRODAM 404516 oprema - PRODAM 404516



prouzaprou.....vsak tele ma svoj vesele

pa mmmuuuuuuuuuu oprema - PRODAM 970663
T|To-OF
T|To-OF

Število prispevkov : 113
Age : 35
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty Re: oprema - PRODAM

Objavlja  bfine Sob Avg 23, 2008 12:54 am

Če prou razumm je blo kr pestro. Če prou razumm se je tut kasiral v glavo... Glede teh stvari (pa me ni blo zravn, zato se opravičujme vsem dovolj zbranim, da dojemajo naslednje sporočilo) mam jst svoje mnenje. Če replika nima višjega FPSja od 350 pa si jih kasilral v glavo (pomeni dva tri strele - če jih je več pol tut men zavre) pol nimaš kej jokat. To je neki podobnega kot če bi treniral boks pa bi dubu šus v glavo, dobil pretres možganov in pol tožu mudela k je biu kao "pregrob". Čakte mal fantje - a si se sam odloču trenirat al si meu pištolo na čelu pa te je nekdo prsilu... Igraš airsoft torej jih boš kasiral - LOGIČNO - treniraš boks in boš mel tut kkšn pretres kdaj - ja madona sej valda veš u kaj se puščaš - a ni tko? Drgac me pa res hudo zanima kaj je koha kasiral. Zlomljen zob? Prebito ustnico? RaZlito oko? Kaj!? Zanima me samo zato da si bom lahko narisu sliko kaj za f... se je sploh Zgodl... Ne gre samo za firbec...

Sam se to za info. Al sm jst skrajno nesposoben najdt al je pa ghost res ghost... Kdo za f... je to? V bazi ga ni...
bfine
bfine

Število prispevkov : 50
Registration date : 22/05/2008

Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty Re: oprema - PRODAM

Objavlja  TheGorch Sob Avg 23, 2008 12:09 pm

Stari nč tazga ni sploh blo...navem če je biu sploh kej krvau...kao naj bi meu kuglco V ušesu, sam jo je vn spravu al kua.

P.S. pr postu piše Gost Very Happy se prav ne prijavljen človk Very Happy
TheGorch
TheGorch

Število prispevkov : 55
Age : 39
Location : ZAGURJE MATKURBA
Registration date : 11/12/2007

Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty Re: oprema - PRODAM

Objavlja  bfine Ned Avg 24, 2008 4:04 pm

LOL sm pa res bizgec Laughing
bfine
bfine

Število prispevkov : 50
Registration date : 22/05/2008

Nazaj na vrh Go down

oprema - PRODAM Empty Re: oprema - PRODAM

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu