Wild Dogs Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanzemaljaci Med Nami

5 posters

Go down

Vanzemaljaci Med Nami Empty Vanzemaljaci Med Nami

Objavlja  Bee Bee Pet Nov 23, 2007 4:10 pm

Današnja misel dneva je :

Kamorkoli greste, vedno vzemite s seboj košček alu folije ( srebrna zadeva, najdete jo v kuhinji vaše mame, uporablja se za kak sendvič zavit ).
Ker nikoli ne veste, kdai vam kje kak Vanzemaljac, bere misli.
alien

p.s. podnapis...vanzemaljac je vesoljec, nezemeljsko bitje, ki ima zlobne namene zoper človeštvu.
Bee Bee
Bee Bee

Število prispevkov : 24
Registration date : 23/11/2007

Nazaj na vrh Go down

Vanzemaljaci Med Nami Empty Re: Vanzemaljaci Med Nami

Objavlja  Bee Bee Pet Nov 23, 2007 4:20 pm

Pišite o tem, kako ste se počutili ko vam je in če vam je vesoljec prebral misli, kako ste se takrat počutili, kai ste takrat podoživljali, hočete to ponoviti, je bilo dobro ali slabo ? cyclops
Bee Bee
Bee Bee

Število prispevkov : 24
Registration date : 23/11/2007

Nazaj na vrh Go down

Vanzemaljaci Med Nami Empty Ugrabljeni

Objavlja  BU-FU Pet Nov 23, 2007 5:12 pm

Končno forum, ki me dejansko bo razumel. Že več let skušam razložiti širnemu svetu da vesolci obstajajo, vendar mi nekako ne verjamejo. Tudi sam se poslužujem podobnih varoval, sicer malenkost naprednejših, uporabljam namreč kuhinjsko rešeto (cedilo kjer vam mama opere makarone, solato, kompir ali podobne zadeve). Zakaj uporababa novega orodija. Po dalšem preučevanju in tuhtanju sem prišel do ugotovitve da je pomankljivost alu folije da vaši možgani ne morejo dihati, res da je pretrgana komunikacija z vesolci, ki je lahko včasih dokaj zanimiva, a vendar kovinsko kuhinjsko rešeto nudi vse kar vam folija ne more. Zračnost vaših možganov in razpršitev misli, ki pa jih je nemogoče sestaviti, pri uhajanju vaših misli skozi rešeto, se le te zaradi posebne, fine luknjičaste strukture sita ( pazite da vzamete fino sito), razbijejo na mikro delce, ki nato odfrčijo v svemir, tako jih tudi vesolci ne morejo več ujeti. Močno upam da se bo forum obdržal, kajti tema je zelo pomembna.
BU-FU
BU-FU

Število prispevkov : 25
Age : 42
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

Vanzemaljaci Med Nami Empty Re: Vanzemaljaci Med Nami

Objavlja  Aristotel Pet Nov 23, 2007 5:19 pm

gospod BU-FU vi potrebujete objem...ne pričakujte da vas bodo ljudje razumeli Basketball
Aristotel
Aristotel

Število prispevkov : 110
Age : 82
Location : Meka
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

Vanzemaljaci Med Nami Empty Re: Vanzemaljaci Med Nami

Objavlja  Admin Pet Nov 23, 2007 5:24 pm

BU-FU je napisal/a:Končno forum, ki me dejansko bo razumel. Že več let skušam razložiti širnemu svetu da vesolci obstajajo, vendar mi nekako ne verjamejo. Tudi sam se poslužujem podobnih varoval, sicer malenkost naprednejših, uporabljam namreč kuhinjsko rešeto (cedilo kjer vam mama opere makarone, solato, kompir ali podobne zadeve). Zakaj uporababa novega orodija. Po dalšem preučevanju in tuhtanju sem prišel do ugotovitve da je pomankljivost alu folije da vaši možgani ne morejo dihati, res da je pretrgana komunikacija z vesolci, ki je lahko včasih dokaj zanimiva, a vendar kovinsko kuhinjsko rešeto nudi vse kar vam folija ne more. Zračnost vaših možganov in razpršitev misli, ki pa jih je nemogoče sestaviti, pri uhajanju vaših misli skozi rešeto, se le te zaradi posebne, fine luknjičaste strukture sita ( pazite da vzamete fino sito), razbijejo na mikro delce, ki nato odfrčijo v svemir, tako jih tudi vesolci ne morejo več ujeti. Močno upam da se bo forum obdržal, kajti tema je zelo pomembna.
.........................................................................................Vanzemaljaci Med Nami 493931..................................................................................................................................
Admin
Admin
Admin

Število prispevkov : 150
Age : 43
Registration date : 20/11/2007

http://www.myspace.com/omzy81

Nazaj na vrh Go down

Vanzemaljaci Med Nami Empty Razočaran

Objavlja  BU-FU Pet Nov 23, 2007 5:27 pm

pale s teškim srcem, s solzo v očeh se zgražam nad posmehovanjem, ki se vrši nad tistimi, ki so doživeli teške trenutke, ko so nemarni izvanzemalci brali njihove misli, upam da se bosta ta dva osebka zamislila nad svojimi dejanji, kajti nikoli ne veš kdaj lahko to doleti tudi vas.
BU-FU
BU-FU

Število prispevkov : 25
Age : 42
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

Vanzemaljaci Med Nami Empty Re: Vanzemaljaci Med Nami

Objavlja  Aristotel Pet Nov 23, 2007 5:33 pm

Predlagam da se spoveste svojih grehov. Dostikrat so videnja vanzemaljcev posledica grešnih dejanj, ki ste jih počeli v otroštvu ali še hujše jih počnete v sedanjosti. Pobrskajte po svoji duši, tudi v najbolj temačnih kotičkih. Zaupajte se nam s svojimi težavami. Nikakor ni rešitev alkohol, ne znašanje nad živalmi, ali še hujše da povzdignete roko nad svoje bližnje.
Tukaj smo da vam pomagamo, da vas olajšamo grešnega denarja, ki vas vodi v alkoholno pogubo. Naš komentar vzemite kot nasvet za boljši jutri. Spomnite se berila, ki govori če te nekdo udari mu nastavite še drugo lice. S to mislijo v glavi boste lažje prebrodili vaše težave. Ne pozabite ste samo ena od grešnih ovčic.

cat cat cat cat cat cat
Aristotel
Aristotel

Število prispevkov : 110
Age : 82
Location : Meka
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

Vanzemaljaci Med Nami Empty Re: Vanzemaljaci Med Nami

Objavlja  MrCveto Pet Nov 23, 2007 6:26 pm

BU-FU je napisal/a:Končno forum, ki me dejansko bo razumel. Že več let skušam razložiti širnemu svetu da vesolci obstajajo, vendar mi nekako ne verjamejo. Tudi sam se poslužujem podobnih varoval, sicer malenkost naprednejših, uporabljam namreč kuhinjsko rešeto (cedilo kjer vam mama opere makarone, solato, kompir ali podobne zadeve). Zakaj uporababa novega orodija. Po dalšem preučevanju in tuhtanju sem prišel do ugotovitve da je pomankljivost alu folije da vaši možgani ne morejo dihati, res da je pretrgana komunikacija z vesolci, ki je lahko včasih dokaj zanimiva, a vendar kovinsko kuhinjsko rešeto nudi vse kar vam folija ne more. Zračnost vaših možganov in razpršitev misli, ki pa jih je nemogoče sestaviti, pri uhajanju vaših misli skozi rešeto, se le te zaradi posebne, fine luknjičaste strukture sita ( pazite da vzamete fino sito), razbijejo na mikro delce, ki nato odfrčijo v svemir, tako jih tudi vesolci ne morejo več ujeti. Močno upam da se bo forum obdržal, kajti tema je zelo pomembna.


Rad te mam!
MrCveto
MrCveto

Število prispevkov : 57
Age : 43
Registration date : 21/11/2007

Nazaj na vrh Go down

Vanzemaljaci Med Nami Empty Re: Vanzemaljaci Med Nami

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu